NOWA SIEDZIBA

NOWA SIEDZIBA

Szanowni Państwo
Już od jakiegoś czasu dociera do Was informacja o zmianie siedziby lecznicy. Powoli to się dzieje, jednocześnie spełniają się nasze marzenia.
Już od lutego zaprosimy Państwa do nowego obiektu – nowoczesnego, o powierzchni 170 m2, z ergonomicznym, dużym szpitalem z podgrzewanymi klatkami, trzema gabinetami przyjęć, sprawnie działającą recepcją. W budowie jest także pracownia rentgenowska bazująca na fluoroskopii. Kolejnym krokiem będzie uruchomienie pracowni hemodializ, o czym także poinformujemy w stosownym momencie.
Jednocześnie zaznaczamy, że nie przenosimy się daleko. Adres lecznicy pozostanie ten sam (ul. Myśliwska 33), zmieni się tylko lokal usługowy – nowe miejsce zaznaczono na mapce.
Na miejscu starej lecznicy powstanie natomiast wspaniała pracownia cukiernicza Pyszne Ciacho, oferująca jedne z najlepszych ciach w Trójmieście ???? Serdecznie polecamy to miejsca wszystkim miłośnikom wypieków!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>