Personel

lek. wet. Anna Włodarczyk

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie i założycielka Specjalistycznego Centrum Weterynaryjnego NORDICA.

Prywatnie miłośniczka literatury, teatru, tańca i sztuk walki, z zawodu i pasji – lekarz weterynarii. Właścicielka dwóch czarnych, pracujących owczarków belgijskich, które często można spotkać w lecznicy.

Dążąc do poszerzania swoich kwalifikacji odbywała liczne praktyki w kraju i za granicą (między innymi w Portugalii, Szwajcarii i Stanach Zjednoczonych). Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób nerek, geriatrią weterynaryjną, interną, diagnostyką i leczeniem chorób zakaźnych oraz medycyną behawioralną.
Obecnie w trakcie studiów doktoranckich z zakresu nefrologii na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym, gdzie również wykłada.

Sympatyk IRIS – International Renal Interest Society oraz uczestniczka Szkoły Medycyny Behawioralnej.

Członkini Polskiego Stowarzyszenia Lekarzy Weterynarii Małych Zwierząt oraz Europejskiego Stowarzyszenia Nefrologii i Urologii Weterynaryjnej.

Członkini Polskiego Towarzystwa Nefrologicznego.

zrzut-ekranu-2016-08-26-o-10-34-59


AW

ptn_largeblues


lek. wet. Anna Misztal; Dental Vet – konsultant

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej we Wrocławiu. Już podczas studiów

Pasjonatka stomatologii weterynaryjnej.  Swoje umiejętności rozwijała pod okiem wybitnych specjalistów z dziedziny weterynarii i stomatologii. Uczestniczyła w licznych warsztatach krajowych i zagranicznych, aktualnie młoda ikona swojej specjalności, fachowiec i szkoleniowiec.

Zakres usług:
-periodontologia
-endodoncja
-stomatologia zachowawcza (uzupełnienia kompozytowe)
- leczenie kanałowe
-protetyka (korony na metalu, mosty)
-szynowanie zębów
-trudne ekstrakcje
-usuwanie przetrwałych zębów mlecznych, pozostawionych resztek korzeni
-ortodoncja
Wizyty u doktor Misztal odbywają się średnio raz w miesiącu, wyłącznie na zapisy!

Anna Misztal

DentalVet


lek. wet. Małgorzata Zadworna – konsultant

Związana z leczeniem małych zwierzat od niemal 10 lat. Swoje doświadczenie zdobywała w Irlandii i w Wielkiej Brytanii. Specjalizuje się w zakresie dermatologii weterynaryjnej szkoląc się pod okiem największych europejskich i amerykańskich sław. Jest czynnym członkiem ESVDEuropejskiego Stowarzyszenienia Dermatologow Weterynaryjnych. Prywatnie kocha morze, góry, dobrą książkę i wyszukaną kuchnię.

ESVD

2


dr n. wet. Michał Bartnicki – konsultant

Absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, specjalista radiolog. Zajmuje się szeroko pojętą diagnostyką ultrasonograficzną (USG jamy brzusznej, USG klatki piersiowej, ECHO serca i inne) oraz konsultuje pacjentów kardiologicznych.

USG


Suri i Aira – owczarki belgijskie groenendael

Nasze „maskotki”, często obecne w lecznicy. Psy pracujące, szkolone do sportu i pomagające przy terapii behawioralnej innych psów, pracują także z dziećmi.

Suri – pies z „odzysku”, po długotrwałym leczeniu ortopedycznym odzyskał częściową sprawność w chorej łapie. Suri jest mistrzynią w wyłudzaniu jedzenia, osiągnęła habilitację w kontakcie wzrokowym z każdym człowiekiem, posiadającym przy sobie cokolwiek, co dało by się zjeść. Jedzenie stanowi sens jej psiej egzystencji… Więcej o Suri znajdziecie Państwo tutaj.

Aira Kicune BriBiaDai – pochodzi z czeskiej hodowli; odnosi liczne sukcesy na wystawach krajowych i międzynarodowych. Aktualnie wciąż w trakcie szkolenia.  Niezwykle łagodna w stosunku do psów i ludzi, ekspresywna i dynamiczna, a przy tym ogromny pieszczoch. Posiada zrównoważony temperament co bywa rzadkością u psa tej rasy.

Belgi


 

Mieczysław Orwat – fotograf

Nadworny fotograf NORDICI – zdjęcia w dziale „lecznica”, zdjęcia promujące stronę, część fotografii pacjentów oraz „NORDICA po godzinach” jest jego autorstwa. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z usług profesjonalisty o wyjątkowych kwalifikacjach, jak nikt inny potrafiącego uchwycić piękno przelotnych chwil…
Portfolio do wglądu po kliknięciu na zdjęcie.

Orwat